[ame]http://www.youtube.com/watch?v=EbVNgGSZfHo&featu[/ame]...
мод для гта4 затопляющий город
вспоминается фильм "Послезатра" и "Вормс")
Автор кстати о фильме и вспоминает:
The Day After Tomorrow in Liberty City? It's possible! This video shows my watermod. I raised the level of water with 25m! Only the highest points of the city will not drown! Have fun! Download here:
http://www.gtainside.com/en/
кстати на сайте огромное кол-во модов, скинов и моделей для игр серии гта